Se afișează postările cu eticheta OTV Dan Diaconescu. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta OTV Dan Diaconescu. Afișați toate postările

miercuri, 16 noiembrie 2011

Automobilul de 150.000 de euro al lui Dan Diaconescu a ajuns în apele Dâmboviţei

 
Maşina de 150.000 de euro a patronului OTV Dan Diaconescu a ajuns în apele Dâmboviţei, din Capitală, după ce şoferul a pierdut controlul volanului din cauza vitezei foarte mari.
Şoferul lui Dan Diaconescu, un tânăr în vârstă de 26 de ani, se afla la volan şi din cauza neadaptării vitezei a pierdut controlul volanului, a rupt gardul de protecţie şi a plonjat în râu în apropiere de pasajul Mărăşeşti din Capitală, transmite Antena 3.
În maşină se mai afla o persoană. Ambele persoane au fost rănite uşor, dar au reuşit să iasă din automobil pe geam. Şoferul a ajuns la spitalul Floreasca în şoc hipotermic.
Automobilul de lux, marca Bentley, a cărui valoare depăşeşte suma de 150.000 de euro, a fost scos din apă cu o macara.